Quiz! Match and Treasure

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 23 MB
  • Version 1.0.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma COLOPL, Inc.
Çocuğunuzun becerilerini test eden zeka geliştirici bu teste hemen tabi olun seviyenizi görün.

Okul öncesindeki eğitimin önemini kavramış olan anne babalar bu konuda bu dönemde çocuklarına verebilecekleri tüm eğitimleri vermeye çalışırlar. Bunun için çocuklarını eğitmeye çalıştığı bu önemli dönemi boş geçirmemeye çalışırlar. Okul öncesi dönem beyin gelişiminin büyük ölçüde tamamlandığı ve gelişimsel özelliklerin büyük ölçüde oturduğu hayati önem taşıyan bir dönemdir. Bu dönemdeki çocukların eğitilmesinde de büyük önem taşıyan oyun en iyi ve sağlam öğrenme yollarından birisidir.

Bu önemli dönemde çocuğunuzu okula hazırlamak ve önemli şeyler öğrenmesini istiyorsanız siz de bir şeyler yapmalısınız. İşte bu özel dönemde kullanılmak üzere uzmanlar tarafından hazırlanmış olan bu oyun sayesinde çocuğunuz okula ya da okula başlamadan önce zeka seviyesini ölçecek ve onu geliştirecek testlere tabi tutulacak ve dikkat yeteneği ölçülecektir. Çocuğunuz için bu derece önemli olan bu dönemin boş geçmesini istemiyor ve hayatının her anında bu dönemin izlerini yaşayacağı çocuk için okula başlamadan önce şekil kavramlarını hem eğlenerek hem de kaliteli bir biçimde öğrenmesini istiyorsanız bu oyuna mutlaka sahip olmalısınız. 

Çocuğunuz için son derece faydalı olacak ve onu okuldaki arkadaşlarının önüne taşıyacak olan bu oyun sayesinde çocuğunuz hem boş vakitlerini değerlendirmiş olacak hem de yeni ve gerekli bilgiler öğrenecek. 

Quiz! Match and Treasure indir